Pro bydlení - Dřevěné domky na nářadí

Domky na nářadí - Zahradní domek Alex

Zahradní domek Alex o rozměru 3000x2500mm s nízkou sedlovou střechou je určen jak k příjemnému posezení, tak k uskladnění zahradního nářadí. Prosklená přední stěna a pohodlné dvojkřídlé dveře francouzkého typu Vám umožní kontakt s Vaší zahradou. Stěny jsou vyrobeny z kvalitního skandinávského smrku o tloušťce 44mm, součástí dodávky je šindelová krytina.
Námi dodávané zahradní domky vyrábí estonská firma LASITA MAJA, která díky použití výhr...

Více

Domky na nářadí - Zahradní domek Borkum 1

Zahradní domek Borkum 1 o rozměru 3900x2400mm je jak stvořen pro uskladnění zahradního nářadí všeho druhu, nebo pro malou dílnu. Praktické dělení na 2 samostatné části Vám umožní mít větší přehled a rychleji nalézt co právě potřebujete. Zahradní domek je vyroben z kvalitního severského smrku o tloušťce stěny 40mm, součástí dodávky je šindelová střecha.
Námi dodávané zahradní domky vyrábí estonská firma LASITA MAJA, která díky použití výhra...

Více

Domky na nářadí - Zahradní domek Borkum 2

Zahradní domek Borkum 2 o rozměru 3900x3000mm je jak stvořen pro uskladnění zahradního nářadí všeho druhu, nebo pro malou dílnu. Praktické dělení na 2 samostatné části Vám umožní mít větší přehled a rychleji nalézt co právě potřebujete. Zahradní domek je vyroben z kvalitního severského smrku o tloušťce stěny 40mm, součástí dodávky je šindelová střecha.
Námi dodávané zahradní domky vyrábí estonská firma LASITA MAJA, která díky použití výhra...

Více

Domky na nářadí - Zahradní domek Borkum 3

Zahradní domek Borkum 3 o rozměru 4850x2400mm je jak stvořen pro uskladnění zahradního nářadí všeho druhu, nebo pro malou dílnu. Praktické dělení na 2 samostatné části Vám umožní mít větší přehled a rychleji nalézt co právě potřebujete. Zahradní domek je vyroben z kvalitního severského smrku o tloušťce stěny 40mm, součástí dodávky je šindelová střecha.
Námi dodávané zahradní domky vyrábí estonská firma LASITA MAJA, která díky použití výhra...

Více

Domky na nářadí - Zahradní domek Borkum 4

Zahradní domek Borkum 4 o rozměru 4850x3000mm je jak stvořen pro uskladnění zahradního nářadí všeho druhu, nebo pro malou dílnu. Praktické dělení na 2 samostatné části Vám umožní mít větší přehled a rychleji nalézt co právě potřebujete. Zahradní domek je vyroben z kvalitního severského smrku o tloušťce stěny 40mm, součástí dodávky je šindelová střecha.
Námi dodávané zahradní domky vyrábí estonská firma LASITA MAJA, která díky použití výhra...

Více

Domky na nářadí - Zahradní domek Borkum 5

Zahradní domek Borkum 5 o rozměru 3900x3900mm je jak stvořen pro uskladnění zahradního nářadí všeho druhu, nebo pro malou dílnu. Praktické dělení na 2 samostatné části Vám umožní mít větší přehled a rychleji nalézt co právě potřebujete. Zahradní domek je vyroben z kvalitního severského smrku o tloušťce stěny 40mm, součástí dodávky je šindelová střecha.
Námi dodávané zahradní domky vyrábí estonská firma LASITA MAJA, která díky použití výhra...

Více

Domky na nářadí - Zahradní domek Borkum 6

Zahradní domek Borkum 6 o rozměru 4850x3900mm je jak stvořen pro uskladnění zahradního nářadí všeho druhu, nebo pro malou dílnu. Praktické dělení na 2 samostatné části Vám umožní mít větší přehled a rychleji nalézt co právě potřebujete. Zahradní domek je vyroben z kvalitního severského smrku o tloušťce stěny 40mm, součástí dodávky je šindelová střecha.
Námi dodávané zahradní domky vyrábí estonská firma LASITA MAJA, která díky použití výhr...

Více

Domky na nářadí - Zahradní domek Carroz

Zahradní Hobby domek Carroz o rozměru 4560x3600mm je jak stvořen pro uskladnění zahradního nářadí všeho druhu. Praktické dělení na 2 samostatné části Vám umožní mít větší přehled a rychleji nalézt co právě potřebujete. Zahradní domek je vyroben z kvalitního severského smrku o tloušťce stěny 28mm, součástí dodávky je lepenková střecha. Námi dodávané zahradní domky vyrábí estonská firma LASITA MAJA, která díky použití výhradně skandinávských m...

Více

Domky na nářadí - Zahradní domek Gotland 5H

Zahradní domek Gotland 5H o rozměru 3900x3900mm je ideální dřevěný domek pro sekačku, zahradní nářadí i malou prosklenou dílnu. Velkoryse prosklená přední stěna a pohodlné posuvné dvojkřídlé dveře Vám poskytnou dostatek světla pro Vaše kutilské chvilky. Stěny jsou vyrobeny z kvalitního skandinávského smrku o tloušťce 44mm, součástí dodávky je šindelová krytina.
Námi dodávané zahradní domky vyrábí estonská firma LASITA MAJA, která díky použití ...

Více

Domky na nářadí - Zahradní domek Morava A

Zahradní Hobby domek Morava A o rozměru 2300x2300mm je jak stvořen pro uskladnění zahradního nářadí všeho druhu. Zahradní domek je vyroben z kvalitního severského smrku o tloušťce stěny 28mm, součástí dodávky je lepenková střecha. Námi dodávané zahradní domky vyrábí estonská firma LASITA MAJA, která díky použití výhradně skandinávských materiálů a moderním technologiím zpracování patří mezi evropskou špičku mezi výrobci dřevostaveb. Pokud i přes...

Více

Domky na nářadí - Zahradní domek Morava B

Zahradní Hobby domek Morava B o rozměru 1900x1900mm je jak stvořen pro uskladnění zahradního nářadí všeho druhu. Zahradní domek je vyroben z kvalitního severského smrku o tloušťce stěny 28mm, součástí dodávky je lepenková střecha. Námi dodávané zahradní domky vyrábí estonská firma LASITA MAJA, která díky použití výhradně skandinávských materiálů a moderním technologiím zpracování patří mezi evropskou špičku mezi výrobci dřevostaveb. Pokud i přes...

Více

Domky na nářadí - Zahradní domek Tuvalu 1

Zahradní domek Tuvalu 1 o rozměru 3600x1750mm je jak stvořen pro uskladnění zahradního nářadí všeho druhu. Praktické dělení na 2 samostatné části Vám umožní mít větší přehled a rychleji nalézt co právě potřebujete. Zahradní domek je vyroben z kvalitního severského smrku o tloušťce stěny 28mm, součástí dodávky je šindelová střecha.
Námi dodávané zahradní domky vyrábí estonská firma LASITA MAJA, která díky použití výhradně skandinávských m...

Více

Domky na nářadí - Zahradní domek Tuvalu 2

Zahradní domek Tuvalu 2 o rozměru 4000x3000mm je jak stvořen pro uskladnění zahradního nářadí všeho druhu. Praktické dělení na 2 samostatné části Vám umožní mít větší přehled a rychleji nalézt co právě potřebujete. Zahradní domek je vyroben z kvalitního severského smrku o tloušťce stěny 28mm, součástí dodávky je šindelová střecha.
Námi dodávané zahradní domky vyrábí estonská firma LASITA MAJA, která díky použití výhradně skandinávských m...

Více

Domky na nářadí - Zahradní domek Wrexham 1

Zahradní domek Wrexham 1 o rozměru 3900x2400mm můžete využít jak k příjemnému lenošení u knížky, tak jako malou dílnu na Vaší zahradě. Vnitřní dělící příčka vytváří další praktickou místnost se samostatným vchodem pro uložení zahradního nářadí. Stěny jsou vyrobeny z kvalitního skandinávského smrku o tloušťce 44mm, součástí dodávky je šindelová krytina.
Námi dodávané zahradní domky vyrábí estonská firma LASITA MAJA, která díky použit...

Více
Created by Wallis Media